Vrijwilligersdatabank

Wil je je als vrijwilliger inzetten? Wil je weten waar je vrijwilligerswerk kan doen? Ontdek hieronder welke vacatures er allemaal beschikbaar zijn voor vrijwilligers in Rijkevorsel. Misschien staat er wel iets tussen waar je al jaren naar op zoek bent!
Verenigingen of organisaties die op zoek zijn naar vrijwilligers kunnen hun oproep bekendmaken via www.rijkevorsel.be/vrijwilligersdatabank.
Heb je problemen met het ingeven van een vacature of heb je andere vragen over de vrijwilligersdatabank, neem dan contact op met de dienst communicatie.

@VEUSSEL VZW

11.11.11 RIJKEVORSEL

DIGIDAK

FC SINT-JOZEF SK

GEZINSBOND RIJKEVORSEL

GLS DE WEGWIJZER

HEEMKUNDIGE KRING RIJKEVORSEL vzw

JH DE WAUWEL

KFC ZWARTE LEEUW

KVG RIJKEVORSEL (Katholieke Vereniging Gehandicapten)

KWB RIJKEVORSEL CENTRUM

LOKAAL BESTUUR RIJKEVORSEL

NATUURPUNT MARKVALLEI

OXFAM WERELDWINKEL RIJKEVORSEL

RIJKEVORSEL SWINGT

RIJKO KORFBALCLUB

SPORT 4 FUN

TOERISME RIJKEVORSEL

VZW DE SCHAKEL

WOONZORGCENTRUM DEN BREM

WOONZORGCENTRUM PRINSENHOF

Vrijwilliger bibliotheek Rijkevorsel

Heb je een passie voor boeken en mensen? Word dan vrijwilliger bij de bibliotheek.

Lees meer

Wijkmeesters KWB centrum

Rondbrengen Raak (maandelijks tijdschrift kwb) + organiseren van activiteiten in groepsverband.

Lees meer

Cafetariamedewerker Bezoekerscentrum De Klapekster

Bezoekerscentrum De Klapekster (in Wortel-Kolonie) ontvangt jaarlijks dertigduizend bezoekers. Het zijn vooral wandelaars en natuurliefhebbers. In het bezoekerscentrum van Natuurpunt kunnen de mensen terecht voor een drankje en informatie. Als cafetariamedewerker sta je mee in voor het onthaal.

Lees meer

Vrijwilliger @Veussel vzw

Digidak is steeds op zoek naar vrijwilligers om les te geven of te begeleiden in kleine groepjes. Zoek je een aangename tijdsbesteding, en wil je jouw digitale kennis doorgeven aan anderen? En wil je je eigen kennis op peil houden → Dan ben jij de geschikte persoon!

Lees meer

Vrijwilliger Peuterspeelpunt

Ontvangst van de peuters en hun (groot)ouders, koffie en thee voorzien, spelen met de peutertjes. Gaat afwisselend door in de Kinderclub centrum en Kinderclub Sint-Jozef op donderdagvoormiddag tussen 9.30 uur en 11.30 uur. 

Lees meer

Vrijwilliger Grabbelpas Rijkevorsel

Begeleiding van vrijetijdsactiviteiten voor kinderen (2,5 tot 12 jaar) die in Rijkevorsel wonen of hier naar school gaan tijdens de korte schoolvakanties (krokusvakantie, paasvakantie, herfstvakantie). 

Lees meer

Korfbalvereniging Rijko is steeds op zoek naar helpende handen

Als sportvereniging met bijna 300 leden kunnen we elke helpende hand meer dan gebruiken. We hebben een uitgebreide takenlijst waar je je ding wel in kan vinden. Aarzel niet om contact op te nemen, je komt terecht in een bruisende verenging met zeer veel geëngageerde mensen. Een vriendenkring is bij deze direct opgebouwd of uitgebreid!

Lees meer

Medewerkers FC Sint-Jozef SK

Voor de dagelijkse werking van onze club zijn wij op zoek naar vrijwilligers. Die kunnen zowel tijdens de week (wassen en opvouwen sportkledij, onderhoud installaties), als in het weekend (kantine, begeleiding teams) worden ingezet.

Lees meer

Lesgever voor damesteam omnisport

Begeleiding geven aan onze dames die wekelijks een uurtje wensen te sporten (omnisport).

Lees meer

Vrijwilliger 11.11.11

  • Meedenken en werken rond bestaande acties (soepverkoop, muziekbenefiet..) als ook nieuwe acties voorstellen.
  • Actief meewerken en vergaderen.
  • Bij voldoende vrijwilligers subgroepje opstarten en verdelen van de taken.
Lees meer

Tekenaar met computer

Met de muis van je computer teken je de eerste kadasterplannen van rond 1830 op het scherm.
Je werkt met plannen uit Rijkevorsel. 

Lees meer

vrijwilliger KVG Rijkevorsel

Bestuurslid of losse medewerkers.

Lees meer

WZC Prinsenhof zoekt muziek!

WZC Prinsenhof is steeds op zoek naar enthousiaste personen, 'zorgende handen', met een hart voor ouderen.

Lees meer

Vrijwilliger Gezinsbond Rijkevorsel

Wij zijn steeds op zoek naar helpende handen bij de organisatie van onze activiteiten: ontbijt, tweedehandsbeurs, garageverkoop, attractiedag, sinterklaasfeest, ... 

Lees meer

Werken in de natuur

Natuurpunt Markvallei organiseert elke maandagmorgen (als het weer het toelaat) en ook om de drie maanden op een zaterdag beheerswerken in haar natuurgebieden. Er wordt telkens gewerkt van 9 tot 12 uur. Het werkaanbod is gevarieerd en de klemtoon ligt op het beheer van natuurgebieden: hout, hooi, plagsel, ...

Lees meer

Bestuurslid Rijkevorsel Swingt

het mede organiseren van onze jaarlijkse optredens alsook het opstellen en afbreken van het hele gebeuren op de dagen van de optredens.

Lees meer

JH De Wauwel-crew

Heb jij goesting om ons jeugdhuis om te vormen tot net dat ietsje meer, zelf eens een toffe fuif of thema-avond te organiseren, of gewoon pinten te tappen achter de graafste toog van heel Veussel? Meld je dan aan en maak deel uit van de grootste vriendenhoop der Lage Landen, de Wauwelcrew!

Lees meer

Gids in het gemeentelijk Heemkundig Museum van Rijkevorsel

Groepen rondleiden in het museum. Dit kunnen zowel volwassenen als kinderen zijn (scholen). ​Bestuderen van de verschillende voorwerpen, weten voor wat ze dienen en dit kunnen doorgeven.

Lees meer

Onderhoud accommodatie KFC Zwarte Leeuw

Dagelijks onderhoud van kantine, tribunes, loges, parking, ... 

Lees meer

Helpers onderhoud terreinen KFC Zwarte Leeuw

Dagelijks onderhoud van de voetbalvelden: besproeien, gras afrijden, lijnen trekken, ...

Lees meer

VZW De Schakel zoekt winkeldames/heren, hulp bij activiteiten (m/v)

Op regelmatige basis meehelpen in de tweedehandswinkel in Sint-Jozef op woensdagnamiddag en zaterdagvoormiddag. Sorteren van de kleding en op orde houden van de winkel. Hulp bij activiteiten voor de kansarmen.

Lees meer

Werken als vrijwilliger bij woonzorgcentrum Den Brem

Dag in dag uit zetten een 500-tal vrijwilligers van alle leeftijden zich in voor Armonea-residenten en jij kan één van hen worden. Bij ons kan je heel veel verschillende dingen doen. We kunnen dus iedere vrijwilliger goed gebruiken.

Lees meer

Vrijwilliger Digidak

Digidak is steeds op zoek naar vrijwilligers om les te geven of te begeleiden in kleine groepjes. Zoek je een aangename tijdsbesteding, en wil je jouw digitale kennis doorgeven aan anderen? En wil je je eigen kennis op peil houden → Dan ben jij de geschikte persoon!

Lees meer

WZC Prinsenhof zoekt jongeren

Sinds reeds enkele jaren stelt WZC Prinsenhof zich in de zomer één week open voor jongeren om op kamp te komen in onze voorziening. Dit doen ze in samenwerking met JOKA. Het is steeds een heel fijne week waarin jongeren leren van ouderen en andersom!

Lees meer

WZC Prinsenhof zoekt vrijwilligers

WZC Prinsenhof is steeds op zoek naar enthousiaste personen, 'zorgende handen', met een hart voor ouderen.

Lees meer

Toerisme Rijkevorsel zoekt versterking

Wil je graag meehelpen aan de promotie van onze gemeente? We zijn op zoek naar medewerkers die bereid zijn om op een creatieve en flexibele manier samen te werken.

Lees meer

Vrijwilliger Oxfam Wereldwinkel Rijkevorsel m/v

Winkelier, klusjesman, poetshulp, standjes medewerker, administratieve taken etc.

Lees meer

GLS De Wegwijzer zoekt leesouders, grootouders, vrienden....

Begeleiden van kinderen bij het lezen (één of twee keer in de week).

Lees meer

Vrijwilliger Kinderclub Rijkevorsel

Ondersteuning begeleid(st)ers bij opvang van schoolgaande kinderen (2,5 tot 12 jaar) voor- of naschools, op woensdagnamiddag of op vakantiedagen.

Lees meer