Schatten van Vlieg: zie jij wat ik zie?

Van 1 juli tot en met 28 augustus 2026

Jong en oud kent het spel ‘Ik zie, ik zie wat jij niet ziet ?’. ‘Het is zwart, heeft vleugels en het zoemt !’. Ja hoor, Vlieg is deze zomer opnieuw op bezoek in de Leo Pleysierbibliotheek met de actie ‘Schatten van Vlieg’!

Ga op zoek naar onze Schat van Vlieg door een parcours boordevol leuke spelletjes te verkennen. Lukt het je om het gekke-brillen-pad zonder kleerscheuren tot een goed einde te brengen? En welke geheimen kun jij ontdekken in de verschillende kijkdozen? Heb je de schatkist gevonden? Dan krijg je een cadeauzakje met een stickervel en maak je kans op fantastische prijzen. 

De schattenzoektocht is er voor alle kinderen van zes tot twaalf jaar. Natuurlijk heeft Vlieg ook aan onze kleuters gedacht. Via de school ontvangen zij een tekening die ze kunnen inleveren in de bib in ruil voor een cadeauzakje. Voor de kleintjes die hun tekening kwijt zijn: geen nood! Er liggen nog exemplaren in de bibliotheek. Of je kunt de tekeningen onderaan de webpagina downloaden.

Je kunt de schat van Vlieg zoeken tijdens de openingsuren van de Leo Pleysierbibliotheek (de bib is in de zomervakantie gesloten op zaterdag).

Meer info

03 340 00 50
bibliotheek@rijkevorsel.be

Zoek hier een schat van vlieg afbeelding